Nitelikli Google ADS Hesap Yönetimi

Google Ads (Eski adı ile Adwords) dünya arama motoru devi Google tarafından 2000 yılında faaliyete alınan Online Reklam Platformudur. Bu platformun dünya genelinde 2 Milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Google Ads internet reklamcılığının geldiği son noktadır. İşi internette olan her kişi ve işletmenin mutlaka internet reklamı vermesi gerektiği aknılmazdır.

Vereceğiniz reklamlarda bir çok alternatif olmasına rağmen en önemlisi ve en önde olan platform tartışmasız Google Ads’dir.

Etica olarak bizler işiniz için gerekli reklam analizlerini yapıyor ve 3 adımda reklamlarınızı belirlediğiniz bütçelerle yayına alıyoruz.

Neden Google Ads Reklamları?

Bu sorunun cevabı oldukça basit. Hangi işletme sahibi ürünleri veya hizmetleri ile ilgili daha çok satış, daha çok telefon araması elde etmek ya da belirli bir bölgede markasının görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmak istemez ki? Üstelik tüm bu süreci ölçümleyebilecek ve reklamlara ayırdığınız bütçenin sonunda neler elde ettiğinizi net bir şekilde görebileceksiniz.

Tüm bu imkanlar ışığında yapılacak en akıllıca işlem tabi ki internet reklamı, Etica olarak bizler firmanıza ait Google Ads hesabınız açıyor, reklamlarını kurguluyor tüm hesabınızı optimize ediyor ve yapılandırıp size teslim ediyoruz. Google Ads kullanmak için kodlama bilmenize gerek yok.

Biz sizin için tüm işlemleri kullanıma hazır hale getirip teslim ediyoruz. Size sadece panelinizi takip etmek, analizleri incelemek kalıyor.

E Ticaret konusunda aklınızda bir sorun kalmasın. İşiniz için en uygun alt yapıyı belirledikten sonra sitenizin tüm kurulum ve yapılandırma işlemlerini dilerseniz sizin için yapalım. Size özel müşteri temsilciniz ile her aşamayı birlikte ilerletelim ve kurumsal yapınıza en uygun eticaret sitesini birlikte ortaya çıkartalım.

İşinizi en iyi yansıtacak alt yapıyı çözdükten sonra tüm iş ve işlemleri dilerseniz hızlı ve kolayca hayata geçirelim. Sizde sorunsuz şekilde eticarete başlayın.

Anahtar Teslim Google Ads Hizmeti!

İşiniz için en iyisini yapmak istiyorsanız sizin için ölçülebilir reklam çözümlerinden olan Google Ads hesabınızı açalım ve yapılandıralım. Siz reklamlarınızın aktifliği için panelinizi takip ederken, işletmenizin gelirleri hızla artsın.

Etica olarak bizler Google Ads konusunda müşterilerimize iyi ve sorunsuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda işiniz için ihtiyaç duyacağınız tüm detayları önceden belirliyor ve Google Ads hesabınızı işinize en uygun olacak şekilde yapılandırıyor ve reklamlarınızı yayına alıyoruz.

İşimizi seviyoruz ve işimizi en iyi yapmak için sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Etica olarak bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalıcı ve sürekli çözümler sunuyoruz. Sizde Google Ads çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

İşiniz için en iyi reklam çözümlerine ulaşmanız için gerekli Google Ads hesabınızı açar ve min bütçe ile max geri dönüş almanız için gerekli yapılandırmaları yaparız.

Hesabınız Size Ait

Google Ads hesabınız sizin. Biz sadece gerekli kurulum ve yapılandırmaları yapıp size teslim ediyoruz.

Kontrol Sizde

Google Ads reklamlarınız için harcanacak olan her kuruşun kontrolü sizde. Gereksiz ve boşa bütçe harcamayacaksınız.

Akıllı Reklam Çözümleri

İşinize en uygun reklam yöntemlerini belirleyip min bütçe harcaması için gerekli tüm yapılandırmaları yapıyoruz.

Ölçülebilirlik

Google Ads ile yaptığımız yapılandırma sonrası reklamlarınızın analizlerini sorunsuz ve anlaşılır şekilde alabilir, tüm reklamları ölçebilirsiniz.

Referanslarımız

İşini en iyiye taşıyan Referanslarımızdan bazıları

Sorry, portfolio not found !

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Çözüm Paketlerimiz

İşinize en uygun Mobil Uygulama için paketlerimizi inceleyebilir ve ya bizimle iletişim kurup işinize özel mobil uygulama için fiyat alabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları
350 TL /Tek
 • Reklam İçin İş Analizi
 • Anahtar Kelime Belirleme
 • 4 Adet Arama Ağı Kampanyası
 • Reklam Metinleri
 • Dönüşüm ve Yeniden Pazarlama
 • Kampanya Oluşturma
 • 7 Gün Ücretsiz Destek
YouTube Reklamları
650 TL /Tek
 • Reklam İçin İş Analizi
 • Anahtar Kelime Belirleme
 • 4 Adet Youtube Kampanya Oluşturma
 • İlgi Alanı, Hedef Kitle Belirleme
 • Dönüşüm ve Yeniden Pazarlama
 • Hesap Optimizasyonu
 • 7 Gün Ücretsiz Destek